Gravírovanie fotiek do skla, kľúčeniek,hodín, príveskov, trofejí…

Zvoľte si tvar a odkaz

Kocka, srdce, diamant ,hodiny ,trofeje ,puk či venovanie. Každý tvar si môžete objednať v rôznych veľkostiach.
Na každý produkt si môžete nechať okrem fotky vygravírovať akýkoľvek odkaz!

Darček na každú príležitosť

Pre tých, na ktorých Vám záleží, na oslavy, svadby, narodeniny, birmovky ,sväté prímania,biznis vyznamenania, rôzne životné udalosti.
S týmto darčekom si zapamätáte každý výnimočný deň.

Gravírovanie do skla - naše produkty

Fotografie v produktoch sú len ilustračné.Nahrajte Vašu fotografiu na vygravírovanie do krištáľov.

29.99120.98
Pozrieť detaily
24.99129.98
Pozrieť detaily
59.9990.98
Pozrieť detaily
21.9990.98
Pozrieť detaily
16.9989.98
Pozrieť detaily
54.9976.98
Pozrieť detaily
34.9946.98
Pozrieť detaily
-25%
-14%
-29%

Gravírovanie fotiek

Royal Crystal (www.gravirovaniefotiek.sk) vám ponúka širokú škálu krásnych darčekov v podobe krištáľových skiel do ktorých vám vygravírujeme váš portrét, vašich blízkych či mladomanželov, oslávencov, pamätné dátumy narodenín, menín, obecných a mestkých fotografií, osobných odmenení verejných zložiek, promócií, biznis stretnutí, birmovačiek, svätých prímaní, školských podujatí, športových stretnutí, pamiatku na zosnulého a rôznych iných príležitostných akcií. Je to vhodný darček, ktorým si uchováte vaše spomienky naveky. Naše krištály zobrazujú vaše spomienky, v rôznych veľkostiach a tvaroch, ako sú kocky, srdiečka, diamanty, ledkové prívesky, trofeje,hodiny,sklenené knihy a rôzne iné tvary.V ponuke nášho e-shopu nájdete luxusné športové trofeje pre hokejové, golfové, futbalové, hokejbalové a iné udalosti, do ktorých vymyslíme a vygravírujeme logo tímu, venovanie, písmo, značku vašej firmy, moto.Každé krištáľové sklo je vyrobené z kvalitných materiálov a splňuje vysoké nároky každého zákazníka.Odborne vám poradíme pri výbere z naších produktov a radi navrhneme dizajn pre príležitosť na ktorú je darček určený.

Gravírovanie do skla

Gravirovaniefotiek.sk vám ponúka rôzne tvary vrátane klasických a elegantných krištáľových kociek, na výšku a dĺžku portrétových kvadrov, ktoré sú ideálne pre rodinný zážitok alebo spomienku. Najpredávanejší produkt sú krištáľové srdcia. Pre inšpiráciu si pozrite aj našu ponuku krištáľových rytín. Navyše ponúkame elegantné knihy zo skla,luxusné krištáľové hodiny skeleton, prívesky a trofeje ,  ktoré sú vhodné pre rôzne športové podujatia, suťaže a ocenenia.Naša firma spolupracuje a gravíruje pre farnosti náboženskú tématiku.

Prevádzame design do skla na mieru, venovania,tvorba 3D loga do súťažných trofejí, turnajov. Logá firiem, známych automobiliek, športových klubov do príveskov. Suveníry na zákazku.

Ponúkame: prívesok na kľúče s fotkou, gravírovanie fotiek na prívesok, náhrdelník s fotkou, LED trofeje, Vaše fotografie v skle, gravírovaný náhrdelník, krištáľové gravírované srdcia,sklenenú knihu,sklenený puk,luxusné sklenené hodiny.