Hľadáte originálny narodeninový, svadobný či vianočný dar? Vyskúšajte gravírovanie do skla!

Nájsť výnimočný darček pre kamaráta či člena rodiny vie byť často náročné. Určite sa aj vy stretávate s tým, že daná osoba už všetko má a akosi vám nenapadajú žiadne originálne veci. No žiadny strach, máme pre vás riešenie, ktoré vyčarí úsmev na tvári! Je ním moderné gravírovanie fotiek do skla, prostredníctvom ktorého si môžete nechať vyrobiť nezabudnuteľné dary.

Na to, aby bol darček na narodeniny, Vianoce či svadbu originálny, musíte do neho vložiť kúsok seba. Prísť do obchodu a kúpiť nejaký bežný suvenír je jednoduché, no takému daru chýba osobitosť a výnimočnosť. V aktuálnej dobe sa preto rozmáha trend predmetov, na ktoré môžete aplikovať vaše vlastné fotky, texty či logá. Jednoducho si tak necháte vyrobiť personalizovaný dar, ktorý zaujme. Ak naviac chcete, aby daný predmet pôsobil exkluzívne a cenne, ideálnym riešením je práve gravírovanie do skla.

Ako funguje gravírovanie do skla?

Gravírovanie fotiek do skla spočíva v tom, že do kvalitného krištáľového skla sa pomocou lasera vypáli fotografia, logo alebo text. Precízna technológia umožňuje gravírovať aj obrazce s mnohými detailmi, napríklad tváre ľudí alebo komplikovanejšie logá. Stačí poslať dostatočne kvalitnú fotku a môžete mať istotu, že výsledok bude pôsobiť hodnotne a prémiovo. Obdarovanú osobu tak nepochybne potešíte.

Gravírovanie fotiek do skla ako výnimočná pamiatka na zosnulých

Človek aj po smrti zostáva v povedomí svojich blízkych. Pripomínajú ho cenné spomienky, ktoré nedokáže nikto vymazať. Tie však sú nielen v duševnej, ale aj fyzickej rovine. Pamiatka na zosnulého môže byť napríklad vo forme fotografií a pamätných predmetov. Výnimočnú podobu jej dodá gravírovanie fotiek do skla, ktoré predstavuje originálnu večnú spomienku.

2D a 3D gravírovanie fotiek do skla

vám umožní zvečniť spomienku na zosnulého do rôznych predmetov. K obľúbeným patria tabuľky, kocky, kvádre a mnohosteny vyrobené z kvalitného krištáľového skla. Spomienka však môže byť aj v podobe malého skleneného prívesku či náhrdelníka. Gravírovanie fotiek do skla umožňuje aplikovať do skla fotografiu zosnulého spolu s textom a ďalšími grafickými prvkami podľa želania. Pri našej práci používame inovatívnu technológiu laserového gravírovania, ktorá umožňuje dokonale kopírovať aj najmenšie detaily. Výsledná spomienka na zosnulého tak bude mať vysokú kvalitu a hodnotu.

Gravírovanie fotiek do skla na pomník

Gravírovanie do skla môžete použiť aj na dekoráciu pomníka. Text na pomník si môžete nechať vygravírovať do vhodnej sklenenej tabuľky, ktorú inštalujete na náhrobný kameň. Taktiež ho môžete obohatiť o fotografiu zosnulého. Pomník tak bude mať výnimočný charakter a vyjadríte tým, že vám na zosnulom blízkom človeku veľmi záležalo.

Spomienkový predmet na Dušičky

Vhodným časom, kedy si môžete nechať vyrobiť spomienku na zosnulého vygravírovanú do skla, je práve obdobie Dušičiek. V deň Pamiatky zosnulých si všetci pripomíname blízkych, ktorí už nie sú medzi nami. Výnimočnou spomienkou na zosnulého je napríklad gravírovanie do skleneného prívesku alebo náhrdelníka, ktorý môžete nosiť stále so sebou. Sklenenú tabuľku slúžiacu ako spomienku na zosnulého môžete uchovávať u seba doma na poličke, prípadne ju umiestniť na miesto, kde váš blízky rád trávil čas.

A čo vymyslíte vy?

Darčeky vyrobené gravírovaním do skla nepoznajú takmer žiadne hranice. Je len na vás vymyslieť originálny návrh, ktorý my pretransformujeme do reality. Klasické 2D a 3D gravírovanie do skla premení vaše túžby na realitu.

Tak neváhajte a nechajte si vyrobiť unikátny darček aj vy!